Tatilcilerin dönüş seyahati başladı

Kurban Bayramı tatilini geçirmek için memleketlerine ve tatil bölgelerine giden tatilciler, bugün dönüş seyahatine başladı.

Arife günü 80 bin 624 araç geçişi ile rekor kırılan Osmangazi Köprüsü, İstanbul ve etraf vilayetlere dönüşlerde de tercih ediliyor.

Köprünün Yalova kısmında yer alan Altınova Hersek gişelerinde akışkan bir araç trafiği gözlendi.

“Köprüyü tercih ettik”

Sürücülerden Bekir Yılmaz, gazetecilere, Ege’de akraba ziyaretleriyle bayram tatilini geçirdiğini ve yarın başlayacak mesaisi için yola çıkarak dönüşte de köprüyü tercih ettiğini söyledi.


“Her vakit avantajlı”

Osmangazi Köprüsü’nün önemli manada avantaj sağladığını belirten Yılmaz, Herkes bir şeyler söylüyor fakat köprü her vakit avantajlı. Herkese de öneririm. Feribot sırası beklemektense 5 dakikada karşı taraftayım. dedi.

Bayramı Balıkesir’de anne ve babasının yanında geçirdiğini aktaran motosiklet şoförü Ahmet Yıldız ise tatil dönüşünde köprüyü tercih ettiğini lisana getirdi.

“Recep Tayyip Erdoğan’dan Allah razı olsun”

AA’ya konuşan Kara, Tatilimiz düzgün geçti. Artık İstanbul’a geçiyoruz. Allah bu köprüyü yapandan, yaptırandan herkesten razı olsun. Bilhassa de Recep Tayyip Erdoğan’dan razı olsun. Kısa müddette geçiyoruz. diye konuştu.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.