Mine Tugay’dan çocuk itirafı! Sosyal medyadan yanıtladı

Ünlü oyuncu Mine Tugay, oyunculuktaki performansıyla takdir toplamaya devam ediyor. Sosyal medyayı da aktif kullanana Tugay, geçtiğimiz gün çocukla ilgili sorulan bir soruya herkesi şaşırtan bir cevap verdi.

Ünlü oyuncu Mine Tugay, güzelliği ve oyunculuktaki performansıyla takdir toplamaya devam ediyor. Bir taraftan markalarla anlaşma sağlayan, bir taraftan oyunculuk ve sosyal medya çalışmaları yapan Tugay, en son oynadığı “Gülümse Kaderine” dizisinde de yine beğenilmişti. 

mine tugay

“BENCE ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTEMİŞSİNDİR”

Tugay sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin merak ettiği soruları cevaplıyordu. Sosyal medya hesabında 3,8 milyon takipçi kitlesine sahip olan güzel oyuncu, çocuk hakkında sorulan soruya verdiği yanıtla şoke etti. “Bence sen hiç çocuk sahibi olmayı istememişsindir” şeklinde sorulan soruya çocuk sahibi olmak istediğini açıkladı.

mine tugay

“HORMONLARDAN DOLAYI”

Tugay “Bence ile başlayıp karşı taraf hakkında fikir sahibi olan cümleler genellikle yanlış oluyor. Ben bunu bir soru olarak alıyorum. 30’lu yaşlarımda çok istediğim bir dönem oldu. Hormonlarımdan dolayı. Ama evet, öyle çok çocuk isteyen biri değilim.” açıklamasında bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

54 kiloluk genç kız, 43 dakikada 240 çöp şiş yedi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.