Kurutulmuş çiçeklerden dekoratif tablo yapımı

Paylaş

Bütün kuruttuğunuz yaprakları ve çiçekleri bir araya getirin. İsterseniz hepsini bir arada kullanabilir karma bir tablo yapabilirsiniz ya da her bir yaprak için tek bir tablo ayarlayabilir daha minimalist bir görüntü elde edebilirsiniz.

Paylaş

Oluşturacağınız tablolar için klasik bir çerçeve de kullanabilirsiniz fakat bizim önerimiz iki yüzü cam olan çerçeveleri tercih etmeniz. Eğer iki yüzü cam çerçeveleri tercih ederseniz, daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Evinizde çerçeve yoksa, dışarı çıkmadan çerçeveleri internetten sipariş etmeniz daha sağlıklı olacaktır. Sosyal mesafe önemli…

Paylaş

Çerçeveleriniz ve yapraklarınız hazırsa simetrik bir biçimde, yaprakları çerçevenin içine yerleştirebilirsiniz. İşte bu kadar basit…

Paylaş

Püf noktalar 

Eğer tablolarınızın içine koyacağınız önceden kurutulmuş yaprak ya da çiçeğiniz yoksa ve bu tablo yapımı için bir bitki sipariş edecekseniz bir önerimiz var.

Eğer ‘Feniks’ familyasından olan yaprakları tercih ederseniz renginde hemen hemen hiç solma olmaz. Ek olarak tablolarınız için çiçekçilerde satılan ve aranjman için kullanılan küçük yeşil bitkileri de tercih edebilirsiniz.

pratik bilgiler nasıl yapılır dekoratif tablo tablo yapımı kurutulmuş çiçek kurutulmuş yapraklardan

asyalı porno izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.