Katy Perry hem taç giyme törenine katılacak hem de sarayda kalacak

Kral Charles’ın taç giyme töreni için son hazırlıklar devam ediyor. Take That, Lionel Richie, Andrea Bocelli ve Katy Perry gibi birbirinden ünlü isimlerin sahne alması planlanırken ünlüler için de ayrıca jestler organize ediliyor.

Bunlardan en dikkat çekeni ise Katy Perry’e Kral Charles’ın taç giyme töreninde performans sergilemesi için yapılan anlaşmanın bir parçası olarak Windsor Sarayı’nda bir gecelik konaklama için özel bir süit teklif edilmesi.

Platinum Jubilee konserinin organizatörleri olan BBC Studios tarafından hazırlanan gösteri, pop, rock ve klasik müziğin bir karışımını içerecek ve muhteşem bir ışık gösterisiyle birlikte dünyanın dört bir yanına yayılacak.

Windsor Sarayı

Ancak Perry’nin listede yer alan şarkıcılardan daha farklı bir bağı var. Ünlü şarkıcı, Kral ile ilk olarak 2019’da Mumbai’deki bir etkinlikte, o zamanlar Galler Prensi iken tanıştı. Görüşme, ikisi için de unutulmazdı, çünkü bu, Kral’ın biriyle selfie çekinmek istediği ilk ve muhtemelen son seferdi. Hatta fotoğraf talebinin detayları, Kral’ın eski yardımcısı Scott Furssedonn-Wood tarafından açıklandı.

Katy Perry

Charles’ın özel sekreter yardımcısı olan Furssedonn-Wood, Kral’a çocuklarının Perry’nin müziğini ne kadar sevdiğini söyledi. Kral da şarkıcıdan yardımcısıyla poz vermesini istedi.

Katy Perry daha önce de Kral’ın oğulları Prens William ve Harry ile bir sağlık kampanyasına katılmıştı.

Perry, daha önce törene katılmayacak olan Markle’ın gelinliğini de eleştirmişti.

Ayrıca Katy Perry, Kraliyet Ailesi’nin sansasyonel isimlerinden Meghan Markle ile ilgili yazdıklarıyla da dikkat çekmişti. Perry, Markle’ın gelinliğini eleştirmişti. 2018’deki Prens Harry ve Markle’ın düğününde Markle’ın üstünde pot duran gelinliği eleştiriler almıştı. Perry de “Bir prova daha yapardım. Bir tane daha uygun, ama seni seviyorum. Kate, Kate, Kate kazandı, Kate kazandı!” diye sosyal medyada yazmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir