Fenerbahçe için transferde kritik gün 31 Ağustos!

Paylaş

Fenerbahçe’de kritik gün yaklaşıyor. 31 Ağustos’ta İngiltere’de transfer sezonu resmen kapanacak. Türkiye’de ise TFF, kulüplerin çağrısına uyarak transfer sezonunu 1 hafta uzatmıştı. Fenerbahçe, İngiltere’de kapanacak transfer sezonunun ardından 2 Eylül’e kadar transferleri bitirip UEFA’ya bildirmek zorunda.

Paylaş

31 Ağustos ile 2 Eylül arasında Türk takımlarının flaş transferlere imza atması bekleniyor. Ancak en çok beklenen transfer Fenerbahçelilerin uzun süredir beklediği forvet transferi.

İngiltere’den bazı oyuncularla ilgilenen sarı lacivertliler 31 Ağustos-2 Eylül arasında fırsat transferi yapmaya çalışacak.

Paylaş

Avrupa Ligi grup maçlarında oynatacağı kadroyu 2 Eylül tarihine kadar UEFA’ya bildirmek zorunda olan Fenerbahçe’nin önünde 5 gün var. Sarı lacivertliler 31 Ağustos’ta mesai saatinin bitimiyle birlikte listelerindeki oyuncuları kadrolarına katabilmek için İngiliz kulüpleriyle görüşmelere başlayacak.

Paylaş

Fulham’dan Aleksandar Mitrovic, Arsenal’den Mohamed Elneny, Sead Kolasinac, Santa Clara’dan Hidemasa Morita ve Independiente’den Fabricio Bustos’la görüştüğü söylenen Fenerbahçe’de sürpriz isimler de ortaya çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir