Ezra Miller’ın bir bayan ve üç çocuğunu inançlı olmayan bir ortamda barındırdığı tez edildi

Son aylarda ismi suçlamalarla gündeme gelen oyuncu Ezra Miller’ın bir bayan ve üç çocuğunu, uygun olmayan şartlarda ağırladığı tez edildi.

Kayıp Rıhtım’ın The Guardian’dan aktardığı habere nazaran, Miller, eşinden boşanan 25 yaşındaki bir bayanı ve üç çocuğunu Vermont’ta bir çiftliğe davet etti. Rolling Stone mecmuasına konuşan kaynaklar, konutun etrafında başıboş silahların bulunduğunu ve çocukların bunlara rahatça erişebildiğini belirtti.

Rolling Stone’un eriştiği görüntü imajlarında de oturma odasının etrafında en az sekiz taarruz silahı, tüfek ve tabanca görülüyor. Ayrıyeten birtakım silahların bir yığın doldurulmuş hayvanın yanına yerleştirildiği söz edildi. Kaynaklar ayrıyeten Miller’ın çocukların önünde sık sık uyuşturucu unsur kullanıldığını ve uygun havalandırma şartlarının sağlanmadığını söylüyor.

KADIN, TEZLERİ YALANLADI

Çiftliğe davet edilen bayan ise kelam konusu tezleri reddetti. Ezra Miller sayesinde üç küçük çocuğunun inançlı bir ortamda bulunduğunu belirterek, “İnsanlar nefsi müdafaa maksatlı ateşli silahlara sahip olabilirler ve emin olun meskende çocukların asla erişemediği bir kısmında saklanıyorlar… Çocuklarım, Ezra’nın onlara sağladığı inançlı ortam ve güzel beslenme sayesinde hem şifa bulmuş durumdalar hem de çok rahatlar” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.