Boşanma davasına ‘gelin arabası’ üzere süslediği araçla gitti: ‘Bekarlık Sultanlıktır’

Avcılar’da yaşayan Özgür Ağaoğlu, eşi ile sorunlu olan evliliklerini sonlandırmak için boşanmak istedi. Aylardır boşanmaya çalışan Ağaoğlu dün sabah saatlerindeki boşanma davası için erkenden uyanarak aracını gelin arabası üzere süsletti ve adliyeye gitti.

Dava sonucunda eşi ile boşanan Özgür Ağaoğlu “Bekarlık Sultanlıktır” yazılı aracı ile İstanbul’u gezdi. Süslenen araç havadan da görüntülendi.

Trafikteki vatandaşların şaşkınlıkla izlediği Ağaoğlu yaşananlar ile ilgili, “Benim 5 yıldan beri nikahlı karımdı, biz ayrılmaya karar verdik. Uzun müddet muahedeye çalıştık ancak anlaşamayınca ortak bir karar ile ayrılmak istedik. Ben aracımı bu halde süsletip adliyeye gittim sabah. Allah herkese nasip etsin. Evli olup da çoluğu çocuğu olmayanlara bilhassa bekarlık sultanlıkmış nitekim. Benim bir ahım vardı, boşandığım vakit bu biçimde yapacağım diyordum, yaptım. Bu biçimde Boğaz Köprüsünü, Tem Otoyolu’nu geçtim Arnavutköy’e kadar geldim. Gören beşerler şaşırıyor birinci başta gelin arabası zannediyor yazıyı görünce gülüp geçiyorlar bundan sonra asla evlenmeyi düşünmüyorum” tabirlerini kullandı.

“ÖNCE ARACIMI SÜSLETTİM SONRA ADLİYEYE GİTTİM”

Konuşmasına devam eden Özgür Ağaoğlu, “Sabah konutumun yanındaki bir çiçekçiye gittim ben boşanıyorum, ne kadar süsleme olur dedim, ‘Bugün çabucak yapabiliriz’’dediler. Çabucak aracımı süslettim ve adliyeye gittim sonrasında. Avcılar’da başladım seyahatime her yeri dolaştım artık de Tekirdağ’a gideceğim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.