Android tabletler için Eğlence Alanı geliyor

 Özelliğin adı Eğlence Alanı ve adı da oldukça açıklayıcı. Google bu alanı “tüm favori filmleriniz, şovlarınız, videolarınız, oyunlarınız ve kitaplarınız için tek noktadan kişiselleştirilmiş bir yuva” olarak tanımlıyor. Neyin nerede olduğunu anlamak için uygulamalar arasında atlama zahmetine girmenize gerek kalmayacak. Uygulamalarınızdan türe göre gruplanmış toplu bir içerik görünümü sunarak içerikleri seçmenizi kolaylaştıracak.

Uygulamada TV şovları ve YouTube videoları içeren İzle sekmeniz olacak. İzlemeye Devam Et satırının yanı sıra Google TV, Twitch, Hulu ve birçok ek hizmetten kişiselleştirilmiş ve trend olan öneri satırlarını içerecek.

Netflix benzeri şekilde “İzlemeye devam et” kısmı da olacak. İndirmek zorunda kalmadan deneyerek belirli oyunlar oynanabilecek. Son olarak, Oku sekmesi ise kitaplarınız için. Ancak bu kısım Google Play Kitaplar’a yönlendirecek.

Burada sesli kitaplar da burada bulunabilir. Ve tabii ki tavsiyeler kısmı da olacak. “Bu aydan itibaren” Eğlence Alanı, Walmart’ta kullanıma sunulacak. Ardından bu yılın ilerleyen dönemlerinde tüm Android tablet kullanıcılarına gelecek. Ülkemizde de kullanıma sürülmesi çok uzun sürmeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir