Ağır yenilgiden sonra iç kavga: Burak Yılmaz ve Şenol Güneş,…

Paylaş

TRT’den ayrıldıktan sonra yoluna TFF’de basın danışmanı ve VOLE’de yorumcu olarak devam eden Ersin Düzen, dün akşamki ağır mağlubiyetten sonra önce Twitter’da sonra da canlı programda eleştirilerini getirdi. Şenol Güneş’i plansızlıkla suçlayan ve “Z raporunu alalım hocam” diyerek istifaya davet eden Düzen, hem Burak Yılmaz’ın hem de Şenol Güneş’in hedefindeydi.

https://twitter.com/ersinduzen/status/1435326504347504644

Paylaş

“Aslan gibi bırakırım”

Burak Yılmaz maç sonu röportaja gelen isimlerdendi. Oyundan çıkarken ıslıklanmasına içerleyen Kaptan Burak, şunları söyledi:

Ben buraya dişimle tırnağımla kazıyarak geldim. 36 yaşındayım, hayatımın merkezinde hala futbol var. Kendime iyi bakıyorum, yaptıklarım ortada. Buraya aslan gibi geldim, aslan gibi bırakmasını da bilirim.

Paylaş

“Ahbap-çavuş ilişkileri olanlar…”

Ben kimsenin adamı değilim, hiç olmadım. Ahbap-çavuş ilişkileriyle bir yere gelmedim. Ama bu ilişkilerle bir yerlere gelenler, bizi görünce selam verenler, içimizde olan kişiler şimdi bizi arkamızdan vuruyor. Kimse onları insan yerine koymazken biz oturur dertleşir, dostluk ederdik. Makam mevkii sahibi olunca bize ilk vuranlardan oldular. Önce kendi içimizi temizlememiz lazım.

Paylaş

Teknik direktör Şenol Güneş ise metaforik bir açıklama yaparak “şeytani düzen” tabirini kullandı. Güneş’in ‘şeytan’ olarak Rıdvan Dilmen’i, düzen olarak ise Ersin Düzen’i kastettiği biliniyor.

Güneş, maçın ardından bu konuda, “Şeytani düzeni bozamadım. Oyun değişmezdi ama en azından sonuç alsaydık, kazansaydık bu düzeni bozmuş olacaktım. Bunu başaramadım” yorumunu yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.