Acılı babanın yürek yakan feryadı

İstanbul Esenyurt  Necmi Kadıoğlu Hastanesi’nde bıçaklanarak öldürülen güvenlik vazifelisi Tuğrul Okudan’ın babası Hüseyin Okudan, “Benim yavruma nasıl kıydı? Ne kadar berbat bir söz kullanabilir ki? Bunu daima haykıracağım. Bu türlü bir acı yaşatılır mı? Bunları duysun” dedi. 

Esenyurt’ta Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi’nde dün akşam ‘Sessiz olun.’ ihtarında bulunduğu Mazlum B. ve Çetin K.’nın bıçaklı taarruzunda hayatını kaybeden özel güvenlik vazifelisi Tuğrul Okudan için Esenyurt İmam Hasan Camii’nde cenaze merasimi düzenlenecek.

Tören öncesi konuşan acılı baba Hüseyin Okudan, “Benim yavrumun hiç bir hata yoktu. Benim yavruma nasıl kıydı? Ne kadar makûs bir söz kullanabilir ki?  Sadece sizlerden şunu rica ediyorum. Bunu daima haykıracağım ‘Ona söyleyin ki, ne kadar memnunsun? Ne kadar huzurlusun? Bu türlü bir acı yaşatılır mı? Bunları duysun, babasının vasiyeti olarak duysun. Benim sözlerim onun kulaklarında çınlasın. Gözlerinin önünden sinema şeridi üzere geçsin. Duyduğum kadarıyla benim evladıma kıyan kişinin 21 cürüm belgesi varmış 22. cürmü biz olduk. Onlar gibiler sokaklarda barındırılmasın. Diğerlerinin canları yanmasın.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.