56 yaşında menopoza girdikten sonra anne oldu! ‘Milyonda birin altında ihtimal’

Claudia Raia, 2018 yılında Jarbas Homem de Mello ile dünyaevine girmişti. Brezilyalı oyuncu, doktorların menopoza girdiğini söylemesinden üç yıl sonra doğal yolla hamile kaldı.

“O KADAR NADİR Kİ”

California, Fountain Valley’deki MemorialCare Medical Group’un OB-GYN lideri Dr. G. Thomas Ruiz , Raia yaşındaki bir kadının çocuk doğurma şansının milyonda birin oldukça altında olduğunu söyledi. Ruiz, Insider’a, “Aslında o kadar nadir ki, bununla ilgili hiçbir istatistik yok” açıklamasında bulundu.

“ASLA GÖRMEYECEĞİZ”

Kadın doğum uzmanı sözlerine şunu da ekledi:

Hayatımız boyunca bunun bir daha kimsenin başına geldiğini asla görmeyeceğiz.?

“BAŞARDIK”

Geçtiğimiz ay oğlu Luca’yı kucağına alan ünlü isim, 53 yaşındaki eşi ve yeni doğan bebekleriyle hastane yatağında poz verdi. Claudia Raia, paylaşımına “Luca, cumartesi gecesi ışık saçarak geldi. 11 Şubat’ta buraya geldi ve şimdiden yerini talep etti. Raia, “Başardık” notunu düştü.

İKİ ÇOCUĞU DAHA VAR

19 yaşında Sophia adında bir kızı, 25 yaşında Enzo isminde bir oğlu olan Claudia Raia, uzun süre tüp bebek tedavisi denediğini ama işe yaramadığını açıkladı.

“DOKTORUMA ’55 YAŞINDAYIM’ DEDİM”

Hamile olduğunu öğrenince doktorunun deli olduğunu düşündüğünü ve ona “55 yaşındayım” dediğini hatırlayan Raia, “Sonra test yaptı ve üç haftalıktan fazla hamile çıktım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir